Využíváte jiný on-line kurz angličtiny a chtěli byste k nám?

Uvažujete o nákupu licence Line4u Premium, ale odrazuje Vás skutečnost, že aktuálně vlastníte licenci k jinému on-line systému? Žádný problém! Již nemusíte čekat, než Vám licence v jiném systému vyprší, abyste zakoupili Line4u Premium. Máme pro Vás ideální řešení... čtěte více...

Celý proces žádosti je snadný, rychlý a samozřejmě zdarma!

Zašlete nám doklad o zakoupení přístupu do jiného on-line systému angličtiny a my Vám licenci u nás prodloužíme o zbývající čas!

Už se nemusíte utápět v nudných, šedivých či neefektivních systémech, začněte studium s Line4you!

Jak postupovat? Tři jednoduché kroky!

  1. Jednoduše si aktivujte jakoukoliv licenci Line4u Premium (neplatí pro běžnou verzi Line4u).
  2. Zašlete nám doklad o zakoupení licence k jiné výukouvé platformě angličtiny na e-mail info@line4u.cz spolu s Vašim jménem a příjmením, a to z e-mailové adresy, na kterou máte registrovanou licenci u nás.
  3. Do 96 hodin Vám prodloužíme délku licence zakoupené u nás o období, co Vám zbývalo v jiném systému.

Co považujeme za doklad o zakoupení licence k jiné výukové platformě?

  • Fakturu, doklad o úhradě nebo
  • Printscreen sekce výukového on-line systému angličtiny, který právě využíváte, na kterém je jasně viditelné datum nákupu a datum expirace

Podmínky akce

O prodloužení licence můžete zažádat ihned po zakoupení licence u nás, nebo kdykoliv poté. Vaše licence u nás Vám bude prodloužena o zbývající období z jiné licence, a to počínaje k datu podání žádosti (zbývající období bude odvozeno dle data podání žádosti, datum zakoupení jiné licence se bude považovat za datum zahájení užívání jiné licence). Maximální délka možného prodloužení je stanovena na 1 rok. Každé prodloužení licence bude posouzeno individuálně dle výše uvedených parametrů. Na prodloužení licence není právní nárok. Žádost o prodloužení licence a její případné prodloužení je samozřejmě bezplatné. Zažádat mohou pouze uživatelé, kteří jsou držiteli licence některého z placených online výukových systémů angličtiny a zároveň si zakoupili i licenci u nás, která je v den žádosti platná – aktivní (neplatí pro demo). Z doloženého dokladu zakoupení u konkurence musí být navíc jasně patrné, že žadatel je rovněž i držitelem licence ke konkurenční platformě. 

Spustit výuku ZDARMA

Nezapomeňte se podívat
na další součásti systému Line4u