Aktivace licence Line4u PREMIUM s voucherem

návod

<<< zpět na hlavní stranu rádce

1)      Na našich stránkách www.line4u.cz klikněte na položku „menu“. V případě, že používáte monitor s menším rozlišením, uvidíte místo položky menu pouze symbol menu (tři čárky). Po kliknutí na menu zvolte položku „Aktivace Line4u PREMIUM“.                                                                                                                                                                                                                                      

Poradce/N1.jpg

2)      Do pole zadejte Váš aktivační kód. Jelikož tento kód zpravidla obsahuje speciální znaky, tak doporučujeme aktivační kód nepřepisovat, ale překopírovat – předejdete tak případným překlepům. Poté klikněte na tlačítko pokračovat.

Poradce/1_aktivace licence s voucherem/2_aktivace licence s voucherem.jpg

3)      Pokud jste zadali voucher správně, uvidíte délku licence, kterou se chystáte aktivovat. Poté opět klikněte na tlačítko „pokračovat“.

Poradce/1_aktivace licence s voucherem/3_aktivace licence s voucherem(1).jpg

4)      V tomto kroku zvolte kliknutím volbu „přihlásit se(v případě, že jste již registraci provedli, tzn., že jste v minulosti zkoušeli demo, nebo měli platnou licenci) nebo volbu „vytvořit účet“. 

Poradce/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru.jpg

5)      V případě, že jste zvolili volbu „přihlásit se“, tak překontrolujte své údaje, v případě zvolení „vytvořit účet“ vyplňte své registrační údaje. Poté klikněte na „pokračovat“.

Poradce/1_aktivace licence s voucherem/5_aktivace licence s voucherem.jpg

6)      Následně se Vám objeví rekapitulace Vaší objednávky. Zaklikněte souhlas s našimi obchodními podmínkami a aktivujte licenci kliknutím na tlačítko „aktivovat licenci“. Vaše licence je okamžitě aktivní. 

Tipy a rady

Jak zkopírovat (kód apod.) text do pole?

Překopírování lze provést po označení kódu dvoustiskem ctrl + C a následém vložení do správného pole na našich stránkách opět dvoustiskem ctrl + V.  

Jste přesvědčeni, že Váš kód má fungovat, ale hlásí se jako neplatný?

Pak doporučujeme kód do pole zkopírovat – předejdete tak případným překlepům. Při kopírování si dejte prosím pozor, abyste před nebo za kód nepřidali mezeru. 

Nedaří se něco, jak by mělo?

Zkuste se podívat na naše řešení případných potíží do sekce „Co mám dělat, když…“ (zde) a rovněž do sekce „Odpovědi na nejčastější otázky“ (zde). 

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte naši zákaznickou podporu!

Primární podpora: info@line4u.cz

Sekundární podpora: 777 057 333

<<< zpět na hlavní stranu rádce


Nezapomeňte se podívat
na další součásti systému Line4You