Vygenerování dárkového poukazu k Line4u PREMIUM za běžnou /akční cenu

návod

<<< zpět na hlavní stranu rádce

1)      Na našich stránkách www.line4u.cz klikněte na položku „menu“. V případě, že používáte monitor s menším rozlišením, uvidíte místo položky menu pouze symbol menu (tři čárky). Po kliknutí na menu zvolte položku „Objednat Line4u PREMIUM“.                                                                                                             

Poradce/N2.jpg

2)      Zvolte volbu „Licence Line4U“ a následně (níže) zvolte požadovanou délku licence. Následně klikněte na tlačítko pokračovat.

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/2_aktivace licence se slevovým kódemn.jpg

3)      Dárkový poukaz nejspíše kupujete pro někoho jiného (i když jej lze použít i pro sebe), ale vždy je nutné provést objednávku na Vaše jméno (Vaše jméno, způsob platby a ani cena se ovšem na dárkovém poukazu neobjeví, volbu vygenerování poukazu zadáváte v dalších krocích). V tomto kroku tedy zvolte kliknutím volbu „přihlásit se(v případě, že jste již registraci provedli, tzn., že jste v minulosti zkoušeli demo, nebo měli platnou licenci) nebo volbu „vytvořit účet“.  

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/3_aktivace licence se slevovým kódemn.jpg

4)      V případě, že jste zvolili volbu „přihlásit se“, tak překontrolujte své údaje, v případě zvolení „vytvořit účet“ vyplňte své registrační údaje. Poté klikněte na volbu „pokračovat“.

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/4_aktivace licence se slevovým kódem.jpg

5)      Nyní zvolte volbu „koupit jako dárek“.

Poradce/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru/5_aktivace dárkového poukazu za použití voucherun.jpg

6)      Následně zvolíte způsob platby: kreditní kartou on-line (platba okamžitě) nebo platbu bankovním převodem (připsání na účet 1 až 5 dnů po úhradě). Dále zvolte volbu „pokračovat“.

Poradce/6_vygenerování dárkového poukazu za plnou cenu/6_vygenerování dárkového poukazu za plnou cenun.jpg

7)      Nyní se Vám objeví rekapitulace Vaší objednávky. Zaklikněte souhlas s našimi obchodními podmínkami a dokončete objednávku kliknutím na volbu „dokončit objednávku“. V případě volby „platba bankovním převodem“ vám obratem dojdou platební údaje na Váš e-mail. V případě volby platby „kreditní kartou on-line“ budete ihned přesměrováni do platební brány.

8)      Voucher Vám dojde ihned po připsání Vaší platby na náš účet. Při platbě kartou se jedná řádově o minuty, při platbě převodem se jedná řádově o 1 – 5 pracovních dní. Dárkový certifikát Vám je zaslán ve formátu PDF. Platnost dárkového poukazu je dva měsíce. Obdarovaný si aktivuje poukaz na našem webu www.line4u.cz za pomocí volby „aktivace licence“. Více informací naleznete zde.

Poradce/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru/8_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru.jpg

Nedaří se něco, jak by mělo?

Zkuste se podívat na naše řešení případných potíží do sekce „Co mám dělat, když…“ (zde) a rovněž do sekce „Odpovědi na nejčastější otázky“ (zde). 

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte naši zákaznickou podporu!

Primární podpora: info@line4u.cz

Sekundární podpora: 777 057 333

<<< zpět na hlavní stranu rádce


Nezapomeňte se podívat
na další součásti systému Line4You