Vygenerování dárkového poukazu k Line4u PREMIUM za pomocí voucheru

návod

<<< zpět na hlavní stranu rádce

1)      Na našich stránkách www.line4u.cz klikněte na položku „menu“. V případě, že používáte monitor s menším rozlišením, uvidíte místo položky menu pouze symbol menu (tři čárky). Po kliknutí na menu zvolte položku „Objednat Line4u PREMIUM“.                                                                                                                

Poradce/N2.jpg

2)      Zvolte volbu „Licence Line4U“ a následně (níže) pak požadovanou délku licence (zvolte plnou cenu licence, Váš voucher na plnou úhradu bude uplatněn v pozdějších krocích objednávky). Poté klikněte na tlačítko pokračovat.

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/2_aktivace licence se slevovým kódemn.jpg

3)      Dárkový poukaz nejspíše kupujete pro někoho jiného (i když jej lze použít i pro sebe), ale vždy je nutné provést objednávku na Vaše jméno (Vaše jméno, způsob platby a ani cena se ovšem na dárkovém poukazu neobjeví, volbu vygenerování poukazu zadáváte v dalších krocích). V tomto kroku tedy zvolte kliknutím volbu „přihlásit se(v případě, že jste již registraci provedli, tzn., že jste v minulosti zkoušeli demo, nebo měli platnou licenci) nebo volbu „vytvořit účet“.  

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/3_aktivace licence se slevovým kódemn.jpg

4)      V případě, že jste zvolili volbu „přihlásit se“, tak překontrolujte své údaje, v případě zvolení volby „vytvořit účet“ vyplňte své registrační údaje. Poté klikněte na „pokračovat“.

Poradce/2_aktivace licence se slevovým kódem/4_aktivace licence se slevovým kódem.jpg

5)      Nyní klikněte na „koupit jako dárek“.

Poradce/5_vygenerování dárkového poukazu při použití slevového kódu/5_vygenerování dárkového poukazu při použití slevového kód.jpg

6)      Zvolte způsob platby „platebním kódem“ a pak vložte či vepište do kolonky s názvem „zde zadejte svůj slevový kód“ Váš kód (doporučujeme překopírovat pro předejití překlepům) a klikněte na „ověřit kód“. Cena se ihned sníží na 0Kč – objednávka je tím uhrazena. Následně zvolte volbu „pokračovat“.

Poradce/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru/6_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru.jpg

7)      Nyní se Vám objeví rekapitulace Vaší objednávky. Zaklikněte souhlas s našimi obchodními podmínkami a dokončete objednávku kliknutím na volbu „dokončit objednávku“. 

8)      Poté Vám přijde obratem na Váš e-mail dárkový certifikát ve formátu PDF. Platnost dárkového poukazu je dva měsíce. Obdarovaný si aktivuje poukaz na našem webu www.line4u.cz za pomocí volby „aktivace licence“. Více informací naleznete zde.

Poradce/4_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru/8_aktivace dárkového poukazu za použití voucheru.jpg

Tipy a rady

Jak zkopírovat (kód apod.) text do pole?

Překopírování lze provést po označení kódu dvoustiskem ctrl + C a následém vložení do správného pole na našich stránkách opět dvoustiskem ctrl + V.  

Jste přesvědčeni, že Váš kód má fungovat, ale hlásí se jako neplatný?

Pak doporučujeme kód do pole zkopírovat – předejdete tak případným překlepům. Při kopírování si dejte prosím pozor, abyste před nebo za kód nepřidali mezeru. 

Nedaří se něco, jak by mělo?

Zkuste se podívat na naše řešení případných potíží do sekce „Co mám dělat, když…“ (zde) a rovněž do sekce „Odpovědi na nejčastější otázky“ (zde). 

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte naši zákaznickou podporu!

Primární podpora: info@line4u.cz

Sekundární podpora: 777 057 333

<<< zpět na hlavní stranu rádce


Nezapomeňte se podívat
na další součásti systému Line4You